Cuptor Electric Samsung NV7B4125ZAK/WT, Negru
cod produs
846537
Tip cuptor
Cuptor Electric
Volumul camerei
76 l
Moduri de funcționare
Grill, Convecție
Temperatura maximala
270 °C
Ecosistem Smart Home
SmartThings
Număr Programe Automate
20
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | NV7B4125ZAK/WT |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Tip cuptor | Cuptor Electric |
| Volumul camerei | 76 l |
| Moduri de funcționare | Grill, Convecție |
| Tip Grill | Electric |
| Clasa de eficiență energetică | A+ |
Putere
| Temperatura maximala | 270 °C |
| Consum de energie | 3.85 W |
| Putere grill | 1600 W |
Control și Indicație
| Blocare pentru copii | Da |
| Tip control | Senzor, Rotative |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Ecosistem Smart Home | SmartThings |
| Ceas | Da |
Funcții
| Număr Programe Automate | 20 |
| Metodă curăţare | Curățarea catalitică |
Design
| Iluminare camera | Da |
| Materialul ușii | Sticlă |
| Acoperirea internă a camerei | Ceramică |
| Materialul panoului de control | Sticlă |
| Niveluri de instalare a rafturilor | 4 |
| Ghidaje telescopice | La nivelul 1 |
| Tipul usei | Se apleacă înapoi în jos |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Set | 2 tăvi de copt, Grătar |
Dimensiuni
| Lățime | 59.5 cm |
| Înălțime | 59.6 cm |
| Adîncime | 57 cm |
| Greutate | 31.2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
7 999
lei
458
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |