Laptop 16" Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 / Intel Core i7-1355U / 16 GB / 512 GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe / Black
cod produs
594186
Rezoluţia ecranului
1920x1200
Model/Număr Procesor
Intel Core i7-1355U
Memoria RAM, GB
16GB
Capacitate stocare, GB
512
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Lenovo |
| Seria | ThinkPad E16 Gen 1 |
| Culoare | Black |
| Domeniul de aplicare | pentru business |
| Versiune SO | No OS |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 16 |
| Rezoluţia ecranului | 1920x1200 |
| Tipul ecranului | IPS |
| Rata de reîmprospătare, Hz | 60 |
| Luminozitate, cd/m2 | 300 |
| Suprafață Display | Non-Glare |
Procesor
| Model/Număr Procesor | Intel Core i7-1355U |
| Numărul Nuclee | 10 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecvența procesorului | 3.7 - 5.0 GHz |
Memorie
| Tipul de memorie | DDR4 SDRAM |
| Memoria RAM, GB | 16GB |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip unitate de stocare | SSD M.2 2280 PCIe NVMe |
| Memorie de stocare, GB | 512 |
Grafică și Audio
| Video | integrata |
| Procesorul grafic | Intel Iris Xe Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | WiFi 6E |
| Bluetooth | 5.1 |
Baterie de alimentare
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 57 W⋅h |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | Este |
| USB 3.x Type-A | 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 |
| Ieșire Video | 1 x HDMI 1.4 |
| Conectori audio | 3.5 mm mini-jack |
Caracteristici suplimentare
| Card reader | - |
| Tastatură | Este |
| Cameră web | 1080p FHD IR Camera |
| Rezoluția camerei web | 1080p |
| Scanner de amprente digitale | + |
| Unitate Optică | fara DVD |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 1.81 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
Monday
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
